Uğur Yedikardeş

İşletme Gelişim Platformu, DİGİD Kurucu Ortağı

15 yıllık bankacılık deneyiminin ardından kendi hikayesine başlayan Uğur Yedikardeş, Digid İşletme Gelişim Platformu ile işletmelerin sürdürülebilir kalması için patronlara co-pilotluk yapmaktadır.

Seçil Çetiner

Dijital Pazarlama Danışmanı

Go Social Dijital İletişim Ajansı Kurucusu
2007 yılından beri pazarlama, pazarlama iletişimi, dijital pazarlama alanlarında profesyonel olarak çalışmakla birlikte danışmanlık ve eğitimler veriyor.

Serkan Karaduman

Commercial Manager | Iyzıco

Profesyonel hayatında çeşitli şirketlerde dijital pazarlama, e ticaret yönetimi, performans yönetimi ve ödeme sistemleri üzerine çalışmalar yaptı ve son olarak Türkiye’nin lider online ödeme sistemleri platformu iyzico’da yönetici olarak kariyerine devam etmektedir.

Hande Mistili

Eğitmen / Yazar

Çalışma hayatının içinde görevi gereği Erickson Koçluk Okulundan uluslararası akreditasyonu alarak bireysel ve takım koçu olmuştur.
Çalışma hayatını 14 şirketten ve 4.500 çalışandan sorumlu Insan Kaynakları ve Kurumsal İletişim Direktörü olarak noktalamıştır.

Serhat Üste

SEM & SEO Danışmanı

Media Labs Co. Dijital Pazarlama Ajansı Kurucusu
2003 yılında Amerika’da başlayan dijital pazarlama uzmanı serüveni New York’taki Dijital Medya şirketlerinde 10 yıldan fazla çalıştıktan sonra, 2013 Ekim ayından itibaren İstanbul’da sürdürmektedir.

Burcu Meriç Durak

Girişimci / Miya PR & Design

İlk girişimi Miya PR ve Sosyal Medya ajansı ile danışmanlıklarına devam ederken, ikinci girişimi olan Miya Design ile hayat planlayıcıları üretmekte ve hayat planlama üzerine eğitimler, danışmanlıklar yapmaktadır.

Ersoy Soyer

Dönüşüm Stratejisti / Girişimci

Uzun yillar kurumsal hayat deneyimleri sonrasında onlarca markaya stretejik dönüşüm, proje geliştirme ve marka alanında danışmanlıklar yapmış , girişimcilerle mentorluk programlarıyla destek olarak çalışmalarına devam etmektedir.

Mevlüt Şahin

Tasarımcı

Go Social Dijital İletişim Ajansı tasarımcısı. Fotoğraf, video ve tasarım alanlarında eğitim veriyor.