Dijital Patronlara Hoşgeldiniz 🙂

Ne iş yaparsak yapalım, hepimiz dijital dünyanın içindeyiz, kaçış yok! İster kendi işinizin dijital patronu olun, ister bir takımın içinde yönettiğiniz işin, işimizi yapabilmek için uyumlanmak, değişime direnmemek ve kaçakları keşfedip, verimliliği artırmak ile yükümlüyüz.

Gerçek şu ki artık milyonların aktif kullanıcı olduğu dijital çağda, pek çok dijital devrime tanık oluyoruz. Sizin müşteri kitleniz kim olursa olsun, onlar online! Ve onlara gitmek yerine onların size gelmesini sağlayacak fırsatlar dünyasıdır dijital kanallar…

course_image
cat_2

Dijital Patronlar, dijital iletişim alanında 5 yıldır hizmet veren bir ajansın, Go Social’ın ürünüdür. Biz ajans olarak bu süre zarfında birlikte çalıştığımız ya da iletişime geçtiğimiz iş sahipleri, girişimciler ve kurum içi çalışan ve yöneticiler ile fark ettiğimiz ‘Onlar neye ihtiyaç duyuyor?’ sorusu temelinde bu platformu oluşturduk. Neye ihtiyaç duyduklarını dinledik, nerede endişe ettiklerini, neden başlayamadıklarını, ne beklediklerini ve nerede yalnız hissettiklerini deneyimledik.

Bir fikrin yaratıcısı olmuş, iş kurmuş, fikrini, ürününü üretime dökmüş ve bunun için cesur davranıp, çokça çalışan iş insanlarının ihtiyaçlarını kolay ulaşılabilir bir şekilde bu platformdan sunma hedefindeyiz.

Faydalı olabilmek dileği ile…